Zalety z bycia naiwną

Jedna z zalet bycia naiwną jest taka, że często jesteśmy na tyle naiwne, by wierzyć w siebie, kiedy nikt w nas nie wierzy. Byłam na tyle głupia i uparta, że włożyłam wszystkie pieniądze, jakie miałam, w firmę o nazwie Nasty Cal, i zignorowałam tych, którzy próbowali mi wmówić, że robię źle. Gdybym zaprzestała działalności po pierwszych złośliwościach sprzedawcy na eBayu, który próbował mnie wykończyć, pewnie dalej bym sprzedawała buty, na które nigdy nie byłoby mnie stać. Jeśli się wsłuchasz w siebie, okaże się, że twoje serce wiedziało cały czas, o co ci naprawdę chodzi.

Moje jeszcze niezbyt długie życie okazało się fantastyczną podróżą, nie mam co do tego wątpliwości. Chcę być pewna, że to się naprawdę nie zmieni w najbliższym czasie. Kiedy myślę o przyszłości, wiem, że spotkają mnie fantastyczne rzeczy, których teraz nie mogę sobie wyobrazić. Wielcy przedsiębiorcy są niczym Indiana Jones: wolą skoczyć, zanim zobaczą most, ponieważ wiedzą, że jeśli tego nie zrobią, ktoś inny zdobędzie Świętego Graala. Święty Graal czeka, żebyś po niego sięgnęła.

#SZEFOWE zdobywają świat. Kiedy wchodzę do biur Nasty Gal, widać to wyraźnie: bardzo ciężka praca nie jest dla strachaj- łów. Oto nadchodzimy i jesteśmy świetne. Ty też, #SZEFOWO, masz szansę. Wykorzystaj ją.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>